Dames 1

 

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Wateringse veld D1 Liberty D1 12:30
Woerden D1 Pijnacker D1 12:45
Prinsenbeek D1 Bleiswijk D1 12:45
HDS D1 Ommoord D1 12:45
Ypenburg D1 Derby D1 12:45
Voorne D1 Spijkenisse D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pijnacker D1 10 27 9 0 1
2 Derby D1 10 25 8 1 1
3 Liberty D1 10 25 8 1 1
4 Ypenburg D1 9 18 5 3 1
5 HDS D1 10 15 4 3 3
6 Ommoord D1 9 14 4 2 3
7 Spijkenisse D1 10 13 4 1 5
8 Woerden D1 10 11 3 2 5
9 Prinsenbeek D1 10 7 2 1 7
10 Voorne D1 10 5 1 2 7
11 Wateringse veld D1 10 4 0 4 6
12 Bleiswijk D1 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 nov HC Voorne D1 12:45 uit
12 mrt HC Ypenburg D1 n.n.b uit
19 mrt OMHC D1 n.n.b thuis
26 mrt H.C. Derby D1 n.n.b uit
2 apr HDS D1 n.n.b thuis
16 apr HC Pijnacker D1 n.n.b thuis
23 apr HV Bleiswijk D1 n.n.b uit
14 mei MHC Liberty D1 n.n.b thuis
21 mei Hockey Club Wateringse Veld D1 n.n.b uit
4 jun Hockeyclub Prinsenbeek D1 n.n.b thuis
11 jun MHC Woerden D1 n.n.b uit
18 jun HC Voorne D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Wateringse veld D1 HDS D1 (1-1)final
Liberty D1 Prinsenbeek D1 (4-0)final
Bleiswijk D1 Woerden D1 (5-5)scheduled
Pijnacker D1 Voorne D1 (7-1)final
Spijkenisse D1 Ypenburg D1 (0-3)final
Derby D1 Ommoord D1 (3-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Ommoord D1 Spijkenisse D1 (1-1)final
Ypenburg D1 Pijnacker D1 (1-2)final
Voorne D1 Bleiswijk D1 (2-0)scheduled
Woerden D1 Liberty D1 (1-5)final
Prinsenbeek D1 Wateringse veld D1 (3-2)final
HDS D1 Derby D1 (1-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Wateringse veld D1 Woerden D1 (2-2)scheduled
Liberty D1 Voorne D1 (4-1)final
Bleiswijk D1 Ypenburg D1 (0-1)scheduled
Pijnacker D1 Ommoord D1 (3-0)final
Spijkenisse D1 Derby D1 (0-2)final
Prinsenbeek D1 HDS D1 (1-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Derby D1 Pijnacker D1 (3-2)final
Ommoord D1 Bleiswijk D1 (4-1)scheduled
Ypenburg D1 Liberty D1 (3-3)final
Voorne D1 Wateringse veld D1 (2-2)final
Woerden D1 Prinsenbeek D1 (9-4)scheduled
HDS D1 Spijkenisse D1 (2-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Wateringse veld D1 Ypenburg D1 (1-2)final
Liberty D1 Ommoord D1 (2-1)final
Bleiswijk D1 Derby D1 (0-7)scheduled
Pijnacker D1 Spijkenisse D1 (2-0)final
Woerden D1 HDS D1 (3-2)final
Prinsenbeek D1 Voorne D1 (2-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Spijkenisse D1 Bleiswijk D1 (4-1)final
Derby D1 Liberty D1 (0-1)final
Ommoord D1 Wateringse veld D1 (5-1)final
Ypenburg D1 Prinsenbeek D1 (2-2)final
Voorne D1 Woerden D1 (0-1)final
HDS D1 Pijnacker D1 (3-5)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Wateringse veld D1 Derby D1 (0-3)final
Liberty D1 Spijkenisse D1 (3-1)final
Bleiswijk D1 Pijnacker D1 (1-10)final
Voorne D1 HDS D1 (1-2)final
Woerden D1 Ypenburg D1 (1-3)final
Prinsenbeek D1 Ommoord D1 (1-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Pijnacker D1 Liberty D1 (5-4)final
Spijkenisse D1 Wateringse veld D1 (1-0)final
Derby D1 Prinsenbeek D1 (7-2)scheduled
Ommoord D1 Woerden D1 (2-1)final
Ypenburg D1 Voorne D1 (4-2)final
HDS D1 Bleiswijk D1 (3-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Wateringse veld D1 Pijnacker D1 (1-4)final
Liberty D1 Bleiswijk D1 (4-0)scheduled
Ypenburg D1 HDS D1 (2-2)final
Voorne D1 Ommoord D1 (0-0)final
Woerden D1 Derby D1 (0-6)final
Prinsenbeek D1 Spijkenisse D1 (0-3)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Liberty D1 HDS D1 (6-1)final
Bleiswijk D1 Wateringse veld D1 (3-3)scheduled
Pijnacker D1 Prinsenbeek D1 (7-1)scheduled
Spijkenisse D1 Woerden D1 (3-1)scheduled
Derby D1 Voorne D1 (4-2)final