Trainingsschema

Dit schema loopt van 26-10-2020 t/m 29-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Jessica Vinke Rabo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Michela Lebbe Rabo - CD
18:30 - 19:00 Looptraining A Ruben Vermeij
Berenice Dijkens
Jumbo - AB Groep A: 28 september Groep B: 5 oktober
18:30 - 19:00 Looptraining B Berenice Dijkens
Ruben Vermeij
Jumbo - AB Groep A: 28 september Groep B: 5 oktober
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Esmee Flantua Rabo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Rabo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Kevin Zuijdgeest Jumbo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Jumbo - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Rabo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Rabo - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Jumbo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Jumbo - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Jumbo - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Rabo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Harry van den Brink Rabo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Jumbo - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Hockeyschool Edwin Hart
Jip Hart
Anna-Izabella Petricevic
Rabo - CD
16:30 - 17:45 Jongens 8E1 Wilfred Karel
Robin de Graaf
Jumbo - A
16:30 - 17:45 Meisjes 6E2 Lara Pekkan
Rowy van Heulen
Jumbo - B
16:30 - 17:45 Meisjes 6E3 Elaine Willeijns Rabo - B
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Caithlin Koningen
Karlijn van Os
Jumbo - C
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Nikki van Klink
Suzanne Bakelaar
Jumbo - D
16:30 - 17:30 Meisjes F3 Rabo - CD
16:30 - 17:30 Puppyhockey Kyana Isa Hamerslag
Marleen Duijvestein
Nina Duijvestein
Roos Duijvestein
Rabo - A
17:30 - 18:30 Jongens F1 Alex Smits
Sara Moerland
Vera Smits
Jumbo - C
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Michela Lebbe
Christian van Dreunen
Rabo - CD
17:45 - 19:00 Meisjes 6E1 Kristel Beukelaar Jumbo - B
17:45 - 19:00 Meisjes 8E1 Floor Duijvestein
Priscilla van den Biggelaar
Jumbo - A
17:45 - 19:00 Meisjes 8E2 Britt Koopman
Melissa Smeehuijzen
Jumbo - D
17:45 - 19:00 Meisjes D3 Simone Palm Rabo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Esmee Flantua Rabo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Rabo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Lysanne Lebbe
Maarten Duijvestein
Jumbo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Britt Koopman
Elise Bonte
Jumbo - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Jumbo - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Jumbo - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Esmee Horstink
Marleen Duijvestein
Rabo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Rabo - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Rabo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Harry van den Brink Jumbo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Jumbo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Rabo - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Paul Zoeter
Robin de Graaf
Jumbo - D
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Kristel Beukelaar Jumbo - B
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Lara Pekkan
Rowy van Heulen
Jumbo - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 Elaine Willeijns Rabo - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Floor Duijvestein
Priscilla van den Biggelaar
Rabo - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Britt Koopman
Melissa Smeehuijzen
Rabo - D
18:30 - 19:15 Keeperstraining Trainingsgroep Rabo
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Kevin Zuijdgeest Jumbo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Jumbo - AB
19:15 - 20:45 Meisjes C3 Lysanne Lebbe
Maarten Duijvestein
Rabo - AB
19:15 - 20:45 Meisjes C4 Britt Koopman
Elise Bonte
Rabo - CD