Inloggen op HVS inloggen | Contactgegevens
Flats
In de strijd voor sportiviteit
Wedstrijd verslagen
VACATURES
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie jongste jeugd
Financiële Controlecommissie
Voorzitter financiële controlecommissie
Financiële Controlecommissie
Lid financiële controlecommissie
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie senioren
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie jongste jeugd
Beroepscommissie
Lid beroepscommissie
Algemene zaken
Lid jeugdbestuur
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie senioren
Algemene zaken
Voorzitter jeugdbestuur
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie junioren
Facilitaire Commissie
Lid groenvoorziening
Beroepscommissie
Voorzitter beroepscommissie
Technische Commissie
Trainers- & coaches coördinator
Technische Commissie
Trainers- & coaches coördinator
Facilitaire Commissie
Lid onderhoud
Activiteitencommissie
Vrijwilligers Commissaris
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie junioren
Bestuur
Vrijwilligers Commissaris
Algemene zaken
Voorzitter normen & waarden commissie
Algemene zaken
Lid normen & waarden commissie
Secretariaat
Begeleider jonge scheidsrechters
Technische Commissie
Jongens coördinator
Financiële Commissie
Financiële administratie functionaris
Op Stapel
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Kies een ander team :
ME5 zaal

Teamfoto

Teamondersteuners loggen in om een foto van hun team te uploaden via het teamprofiel.
Gaarne een kopie met de namen in het onderschrift voor de Wall of Fame naar [email protected]


Teamondersteuning
Teammanager Nanda van Dijk  
Coach Richard van der Pluym  
Trainer Lotte Markus  
Trainer Lisa Riesmeijer  

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 40727 HC Schiedam ME9
21
15:55 16:50 uit Margriet, Sporthal de
  Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 2
 
15 dec 40519 HC Voorne ME4
21
15:15 16:10 thuis Margriet, Sporthal de
  Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 2
 
5 jan 41302 Hockeyclub Barendrecht ME8
45
09:35 10:50 uit Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
 
5 jan 41391 HV Victoria ME8
45
08:55 10:10 uit Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
 
12 jan 39534 HV Victoria ME8
30
13:10 14:10 thuis Schuttersveld, Sporthal
  Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
12 jan 39644 Hockey Club Rotterdam ME17
30
12:30 13:30 thuis Schuttersveld, Sporthal
  Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
2 feb 38870 HC Voorne ME4
30
15:10 16:10 uit Schuttersveld, Sporthal
  Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
2 feb 39099 Hockey Club Rotterdam ME17
30
14:30 15:30 uit Schuttersveld, Sporthal
  Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
9 feb 39979 R.H.V. Leonidas ME10
0
11:15 11:45 uit Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
9 feb 40082 Hockeyclub Barendrecht ME8
0
12:35 13:05 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
  Schiedam ME9 Spijkenisse ME5 16:50 Margriet, Sporthal de
  Schiedam ME9 Voorne ME4 15:30 Margriet, Sporthal de
  Spijkenisse ME5 Voorne ME4 16:10 Margriet, Sporthal de
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
  Barendrecht ME8 Spijkenisse ME5 10:50 Erasmus Sport Centrum
  Barendrecht ME8 Victoria ME8 9:30 Erasmus Sport Centrum
  Rotterdam ME17 Leonidas ME10 12:10 Groenoordhal
  Schiedam ME9 Leonidas ME10 12:50 Groenoordhal
  Schiedam ME9 Rotterdam ME17 11:30 Groenoordhal
  Victoria ME8 Spijkenisse ME5 10:10 Erasmus Sport Centrum
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
  Barendrecht ME8 Leonidas ME10 12:50 Leonidas Hockey Dome
  Barendrecht ME8 Voorne ME4 12:10 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam ME17 Victoria ME8 14:50 Schuttersveld, Sporthal
  Spijkenisse ME5 Victoria ME8 14:10 Schuttersveld, Sporthal
  Spijkenisse ME5 Rotterdam ME17 13:30 Schuttersveld, Sporthal
  Voorne ME4 Leonidas ME10 11:30 Leonidas Hockey Dome
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
  Leonidas ME10 Rotterdam ME17 11:40 Victoria Sporthal
  Victoria ME8 Leonidas ME10 11:00 Victoria Sporthal
  Victoria ME8 Rotterdam ME17 12:20 Victoria Sporthal
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Barendrecht ME8 Rotterdam ME17 11:30 Waterpoort, Sporthal de
  Leonidas ME10 Victoria ME8 9:30 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas ME10 Voorne ME4 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam ME17 Schiedam ME9 12:10 Waterpoort, Sporthal de
  Schiedam ME9 Barendrecht ME8 12:50 Waterpoort, Sporthal de
  Victoria ME8 Voorne ME4 10:10 Leonidas Hockey Dome
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Barendrecht ME8 Schiedam ME9 11:40 Victoria Sporthal
  Rotterdam ME17 Spijkenisse ME5 15:30 Schuttersveld, Sporthal
  Rotterdam ME17 Voorne ME4 16:50 Schuttersveld, Sporthal
  Victoria ME8 Schiedam ME9 12:20 Victoria Sporthal
  Victoria ME8 Barendrecht ME8 11:00 Victoria Sporthal
  Voorne ME4 Spijkenisse ME5 16:10 Schuttersveld, Sporthal
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Leonidas ME10 Spijkenisse ME5 11:45 Akkers, Sporthal De
  Leonidas ME10 Barendrecht ME8 12:25 Akkers, Sporthal De
  Schiedam ME9 Victoria ME8 10:10 Morgenstont, Sporthal De
  Spijkenisse ME5 Barendrecht ME8 13:05 Akkers, Sporthal De
  Voorne ME4 Victoria ME8 10:50 Morgenstont, Sporthal De
  Voorne ME4 Schiedam ME9 9:30 Morgenstont, Sporthal De

 
Uw advertentie op deze pagina? Neem contact op met de sponsorcommissie