Inloggen op HVS inloggen | Contactgegevens
Flats
Rijschema in wedstrijdschema?
Log in op mijn HVS en klik op rijschema (alleen voor teamondersteuners).
Wedstrijd verslagen
VACATURES
Beroepscommissie
Lid beroepscommissie
Algemene zaken
Voorzitter jeugdbestuur
Algemene zaken
Voorzitter normen & waarden commissie
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie junioren
Algemene zaken
Lid jeugdbestuur
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie senioren
Technische Commissie
Trainers- & coaches coördinator
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie junioren
Financiële Controlecommissie
Lid financiële controlecommissie
Activiteitencommissie
Vrijwilligers Commissaris
Beroepscommissie
Voorzitter beroepscommissie
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie senioren
Facilitaire Commissie
Lid onderhoud
Facilitaire Commissie
Lid groenvoorziening
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie jongste jeugd
Technische Commissie
Trainers- & coaches coördinator
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie jongste jeugd
Technische Commissie
Jongens coördinator
Bestuur
Vrijwilligers Commissaris
Financiële Controlecommissie
Voorzitter financiële controlecommissie
Secretariaat
Begeleider jonge scheidsrechters
Financiële Commissie
Financiële administratie functionaris
Algemene zaken
Lid normen & waarden commissie
Op Stapel
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Kies een ander team :
ME6 zaal

Teamfoto

Teamondersteuners loggen in om een foto van hun team te uploaden via het teamprofiel.
Gaarne een kopie met de namen in het onderschrift voor de Wall of Fame naar [email protected]


Teamondersteuning
Teammanager Patricia Sukasman  
Coach Ferry Sukasman  
Trainer Michela Lebbe  
Trainer Jessica Vinke  

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 41188 Dordrechtse Mixed Hockey Club ME7
0
09:15 09:45 uit Lockhorst, Sporthal De
  Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
 
15 dec 41393 Hockeyclub Barendrecht ME9
0
09:55 10:25 thuis Lockhorst, Sporthal De
  Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
 
5 jan 39551 Hockeyclub Barendrecht ME9
25
12:45 13:40 uit West, Sportcentrum
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
5 jan 39757 Hockey Club Rotterdam ME20
25
13:25 14:20 uit West, Sportcentrum
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
12 jan 38654 Dordrechtse Mixed Hockey Club ME7
0
09:15 09:45 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
12 jan 38764 HV Victoria ME10
0
10:35 11:05 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
26 jan 40411 HV Victoria ME10
35
09:05 10:10 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
26 jan 40193 R.H.V. Leonidas ME13
35
09:45 10:50 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
16 feb 40843 R.G.H.C. Tempo '34 ME6
0
09:15 09:45 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
16 feb 40954 Hockey Club Rotterdam ME20
0
10:35 11:05 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
  Dordrecht ME7 Barendrecht ME9 11:05 Lockhorst, Sporthal De
  Dordrecht ME7 Spijkenisse ME6 9:45 Lockhorst, Sporthal De
  Spijkenisse ME6 Barendrecht ME9 10:25 Lockhorst, Sporthal De
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
  Barendrecht ME9 Rotterdam ME20 13:00 West, Sportcentrum
  Barendrecht ME9 Spijkenisse ME6 13:40 West, Sportcentrum
  Rotterdam ME20 Spijkenisse ME6 14:20 West, Sportcentrum
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
  Dordrecht ME7 Victoria ME10 10:25 Akkers, Sporthal De
  Leonidas ME13 Barendrecht ME9 10:10 Zijde, Sporthal De
  Rotterdam ME20 Barendrecht ME9 9:30 Zijde, Sporthal De
  Rotterdam ME20 Leonidas ME13 10:50 Zijde, Sporthal De
  Spijkenisse ME6 Dordrecht ME7 9:45 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse ME6 Victoria ME10 11:05 Akkers, Sporthal De
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
  Barendrecht ME9 Victoria ME10 12:50 Waterpoort, Sporthal de
  Barendrecht ME9 Tempo '34 ME6 11:30 Waterpoort, Sporthal de
  Leonidas ME13 Dordrecht ME7 9:30 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas ME13 Rotterdam ME20 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam ME20 Dordrecht ME7 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Tempo '34 ME6 Victoria ME10 12:10 Waterpoort, Sporthal de
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Barendrecht ME9 Dordrecht ME7 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Leonidas ME13 Spijkenisse ME6 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas ME13 Victoria ME10 9:30 Leonidas Hockey Dome
  Tempo '34 ME6 Barendrecht ME9 11:30 Erasmus Sport Centrum
  Tempo '34 ME6 Dordrecht ME7 12:10 Erasmus Sport Centrum
  Victoria ME10 Spijkenisse ME6 10:10 Leonidas Hockey Dome
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Dordrecht ME7 Tempo '34 ME6 10:50 Sportmotor, Sportcentrum de
  Dordrecht ME7 Leonidas ME13 10:10 Sportmotor, Sportcentrum de
  Leonidas ME13 Tempo '34 ME6 9:30 Sportmotor, Sportcentrum de
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Rotterdam ME20 Tempo '34 ME6 9:40 Victoria Sporthal
  Victoria ME10 Tempo '34 ME6 10:20 Victoria Sporthal
  Victoria ME10 Rotterdam ME20 9:00 Victoria Sporthal
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Barendrecht ME9 Leonidas ME13 11:40 Victoria Sporthal
  Spijkenisse ME6 Rotterdam ME20 11:05 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse ME6 Tempo '34 ME6 9:45 Akkers, Sporthal De
  Tempo '34 ME6 Rotterdam ME20 10:25 Akkers, Sporthal De
  Victoria ME10 Barendrecht ME9 12:20 Victoria Sporthal
  Victoria ME10 Leonidas ME13 11:00 Victoria Sporthal

 
Uw advertentie op deze pagina? Neem contact op met de sponsorcommissie