Dames 2

Aankomende speelronde

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland D3 22 64 21 1 0
2 hdm D4 22 52 17 1 4
3 Craeyenhout D3 22 47 16 2 4
4 Leiden D7 22 44 14 2 6
5 Groen-Geel D8 22 33 11 0 11
6 Nieuwkoop D2 22 32 10 2 10
7 Leonidas D17 22 29 9 2 11
8 Spijkenisse D2 22 28 8 4 10
9 Pijnacker D3 22 23 7 2 13
10 Rijswijk D4 22 18 6 0 16
11 Ommoord D3 22 9 3 0 19
12 Leonidas D16 22 6 2 0 20

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Ommoord D3 Groen-Geel D8 2-4
Leonidas D17 Westland D3 1-5
Nieuwkoop D2 (O) Spijkenisse D2 (O) 7-1
Leiden-Leidse Studs D7 Rijswijk D4 5-1
Craeyenhout D3 hdm D4 1-8
Pijnacker D3 Leonidas D16 5-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Rijswijk D4 Nieuwkoop D2 (O) 0-2
hdm D4 Leiden-Leidse Studs D7 5-3
Spijkenisse D2 (O) Ommoord D3 2-3
Westland D3 Pijnacker D3 2-1
Groen-Geel D8 Leonidas D17 3-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Leonidas D17 Spijkenisse D2 (O) 1-1
Ommoord D3 Rijswijk D4 0-1
Nieuwkoop D2 (O) hdm D4 0-2
Craeyenhout D3 Pijnacker D3 2-3
Leiden-Leidse Studs D7 Leonidas D16 9-0
Groen-Geel D8 Westland D3 0-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Rijswijk D4 Leonidas D17 0-2
Pijnacker D3 Leiden-Leidse Studs D7 0-4
Leonidas D16 Nieuwkoop D2 (O) 1-4
hdm D4 Ommoord D3 8-0
Spijkenisse D2 (O) Groen-Geel D8 2-4
Westland D3 Craeyenhout D3 5-2
WOENSDAG 3 OKTOBER 2018
Westland D3 Spijkenisse D2 (O) 7-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Groen-Geel D8 Rijswijk D4 4-1
Leonidas D17 hdm D4 3-4
Leiden-Leidse Studs D7 Craeyenhout D3 1-1
Nieuwkoop D2 (O) Pijnacker D3 10-3
Ommoord D3 Leonidas D16 2-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Westland D3 Leiden-Leidse Studs D7 3-0
hdm D4 Groen-Geel D8 2-1
Leonidas D16 Leonidas D17 1-3
Pijnacker D3 Ommoord D3 4-2
Craeyenhout D3 Nieuwkoop D2 (O) 4-0
Rijswijk D4 Spijkenisse D2 (O) 1-4
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Leonidas D16 Craeyenhout D3 0-4
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Ommoord D3 Craeyenhout D3 0-6
Groen-Geel D8 Leonidas D16 10-0
Spijkenisse D2 (O) hdm D4 1-2
Rijswijk D4 Westland D3 0-6
Nieuwkoop D2 (O) Leiden-Leidse Studs D7 1-0
Leonidas D17 Pijnacker D3 3-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Leiden-Leidse Studs D7 Ommoord D3 3-1
Westland D3 Nieuwkoop D2 (O) 5-1
hdm D4 Rijswijk D4 3-1
Leonidas D16 Spijkenisse D2 (O) 2-3
Pijnacker D3 Groen-Geel D8 0-7
Craeyenhout D3 Leonidas D17 1-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Ommoord D3 Nieuwkoop D2 (O) 0-8
hdm D4 Westland D3 1-3
Rijswijk D4 Leonidas D16 2-1
Spijkenisse D2 (O) Pijnacker D3 3-3
Groen-Geel D8 Craeyenhout D3 1-2
Leonidas D17 Leiden-Leidse Studs D7 3-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Craeyenhout D3 Spijkenisse D2 (O) 3-2
Ommoord D3 Westland D3 0-7
Nieuwkoop D2 (O) Leonidas D17 1-3
Leiden-Leidse Studs D7 Groen-Geel D8 3-1
Pijnacker D3 Rijswijk D4 3-2
Leonidas D16 hdm D4 0-2
DINSDAG 20 NOVEMBER 2018
Westland D3 Leonidas D16 10-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Groen-Geel D8 Nieuwkoop D2 (O) 2-5
hdm D4 Pijnacker D3 4-0
Spijkenisse D2 (O) Leiden-Leidse Studs D7 1-2
Rijswijk D4 Craeyenhout D3 0-5
Leonidas D17 Ommoord D3 3-1
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Leiden-Leidse Studs D7 Pijnacker D3 5-0
ZONDAG 3 MAART 2019
Craeyenhout D3 Leiden-Leidse Studs D7 3-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Rijswijk D4 Leiden-Leidse Studs D7 0-5
hdm D4 Craeyenhout D3 1-4
Groen-Geel D8 Ommoord D3 3-1
Leonidas D16 Pijnacker D3 1-0
Westland D3 Leonidas D17 3-0
Spijkenisse D2 (O) Nieuwkoop D2 (O) 2-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Leiden-Leidse Studs D7 hdm D4 3-0
Nieuwkoop D2 (O) Rijswijk D4 2-0
Ommoord D3 Spijkenisse D2 (O) 1-3
Pijnacker D3 Westland D3 2-3
Craeyenhout D3 Leonidas D16 2-0
Leonidas D17 Groen-Geel D8 1-4
ZONDAG 24 MAART 2019
Pijnacker D3 Craeyenhout D3 1-6
hdm D4 Nieuwkoop D2 (O) 4-0
Rijswijk D4 Ommoord D3 4-1
Spijkenisse D2 (O) Leonidas D17 4-3
Westland D3 Groen-Geel D8 3-0
Leonidas D16 Leiden-Leidse Studs D7 1-4
ZONDAG 31 MAART 2019
Groen-Geel D8 Spijkenisse D2 (O) 0-3
Leonidas D17 Rijswijk D4 2-3
Craeyenhout D3 Westland D3 1-4
Nieuwkoop D2 (O) Leonidas D16 4-0
Ommoord D3 hdm D4 1-5
ZONDAG 7 APRIL 2019
Rijswijk D4 Groen-Geel D8 2-1
hdm D4 Leonidas D17 7-0
Leonidas D16 Ommoord D3 0-5
Pijnacker D3 Nieuwkoop D2 (O) 2-1
Spijkenisse D2 (O) Westland D3 1-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Leonidas D17 Leonidas D16 4-1
Groen-Geel D8 hdm D4 1-5
Spijkenisse D2 (O) Rijswijk D4 4-3
Leiden-Leidse Studs D7 Westland D3 0-4
Nieuwkoop D2 (O) Craeyenhout D3 2-3
Ommoord D3 Pijnacker D3 3-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Westland D3 Rijswijk D4 5-0
hdm D4 Spijkenisse D2 (O) 5-1
Leonidas D16 Groen-Geel D8 1-10
Craeyenhout D3 Ommoord D3 8-0
Pijnacker D3 Leonidas D17 4-1
Leiden-Leidse Studs D7 Nieuwkoop D2 (O) 1-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Groen-Geel D8 Pijnacker D3 5-3
Spijkenisse D2 (O) Leonidas D16 10-0
Rijswijk D4 hdm D4 0-3
Nieuwkoop D2 (O) Westland D3 1-3
Ommoord D3 Leiden-Leidse Studs D7 0-1
Leonidas D17 Craeyenhout D3 0-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Leonidas D16 Rijswijk D4 0-4
Westland D3 hdm D4 2-1
Pijnacker D3 Spijkenisse D2 (O) 3-4
Nieuwkoop D2 (O) Ommoord D3 5-1
Leiden-Leidse Studs D7 Leonidas D17 5-1
Craeyenhout D3 Groen-Geel D8 4-0
ZONDAG 26 MEI 2019
Westland D3 Ommoord D3 4-1
Groen-Geel D8 Leiden-Leidse Studs D7 3-7
Spijkenisse D2 (O) Craeyenhout D3 0-5
Rijswijk D4 Pijnacker D3 3-5
hdm D4 Leonidas D16 5-0
Leonidas D17 Nieuwkoop D2 (O) 1-0
ZONDAG 2 JUNI 2019
Craeyenhout D3 Rijswijk D4 3-1
Pijnacker D3 hdm D4 2-2
Leonidas D16 Westland D3 0-12
Leiden-Leidse Studs D7 Spijkenisse D2 (O) 6-3
Nieuwkoop D2 (O) Groen-Geel D8 1-2
Ommoord D3 Leonidas D17 1-2