Dames 3

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
IJssel D3 Pollux D4
Leonidas D24 HUDITO D8
Roomburg D10 Ommoord D4
Rotterdam D6 Capelle D2-O
Spijkenisse D3 Victoria D12
Victoria D15 Schiedam D10

Verslagen

Tegenstander Datum
HV Victoria D12 6-9-2020
OMHC D4 13-9-2020
R.H.V. Leonidas D24 20-9-2020
HC Capelle D2-O 27-9-2020
HV Victoria D15 4-10-2020

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D8 6 16 5 1 0
2 Spijkenisse D3 6 16 5 1 0
3 IJssel D3 6 14 4 2 0
4 Capelle D2 6 12 4 0 2
5 Schiedam D10 5 10 3 1 1
6 Pollux D4 5 8 2 2 1
7 Roomburg D10 6 7 2 1 3
8 Victoria D15 5 6 2 0 3
9 Leonidas D24 6 6 2 0 4
10 Rotterdam D6 5 3 1 0 4
11 Ommoord D4 6 0 0 0 6
12 Victoria D12 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HV Victoria D12 n.n.b thuis
14 mrt OMHC D4 n.n.b uit
21 mrt R.H.V. Leonidas D24 n.n.b thuis - Jumboveld
28 mrt HC Capelle D2 n.n.b uit
11 apr HV Victoria D15 n.n.b thuis
18 apr VMHC Pollux D4 n.n.b uit
25 apr HC De IJssel D3 n.n.b thuis - Jumboveld
16 mei HC Schiedam D10 n.n.b uit
30 mei Hockey Club Rotterdam D6 n.n.b thuis - Jumboveld
6 jun D.H.C. Hudito D8 n.n.b thuis
13 jun Leidse Hockey Club Roomburg D10 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Ommoord D4 Roomburg D10 1-2
HUDITO D8 Leonidas D24 9-0
Capelle D2-O Rotterdam D6 2-0
Pollux D4 IJssel D3 0-1
Victoria D12 Spijkenisse D3 1-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Victoria D15 HUDITO D8 0-5
Spijkenisse D3 Ommoord D4 2-1
Leonidas D24 Victoria D12 5-1
IJssel D3 Schiedam D10 0-0
Roomburg D10 Capelle D2-O 1-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Capelle D2-O Ommoord D4 2-0
Pollux D4 Roomburg D10 2-2
Schiedam D10 Rotterdam D6 5-1
HUDITO D8 IJssel D3 2-2
Leonidas D24 Spijkenisse D3 1-4
Victoria D12 Victoria D15 3-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Ommoord D4 Pollux D4 1-3
Roomburg D10 Schiedam D10 2-4
Rotterdam D6 HUDITO D8 1-3
Spijkenisse D3 Capelle D2-O 5-2
Victoria D15 Leonidas D24 3-1
IJssel D3 Victoria D12 6-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
HUDITO D8 Roomburg D10 4-0
Victoria D15 Spijkenisse D3 3-4
Leonidas D24 IJssel D3 1-6
Pollux D4 Capelle D2-O 1-0
Schiedam D10 Ommoord D4 3-1
Victoria D12 Rotterdam D6 1-4
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
IJssel D3 Victoria D15 5-2
Spijkenisse D3 Pollux D4 2-2
Rotterdam D6 Leonidas D24 1-2
Roomburg D10 Victoria D12 7-1
Capelle D2-O Schiedam D10 2-1
Ommoord D4 HUDITO D8 2-3