Dames 3
Aankomende speelronde
Thuis |
Uit |
Aanvang |
Leonidas D17 |
Leonidas D15 |
0:00 |
Spijkenisse D3 |
Gouda D2-O |
12:00 |
Barendrecht D3 |
Victoria D7 |
12:15 |
Waddinxveen D2-O |
Derby D3 |
12:45 |
IJssel D2-O |
Schoonhoven D1 |
12:45 |
Stand
Pos. |
Team |
# |
Punten |
W |
G |
V |
+ |
- |
Straf |
1 |
IJssel D2-O |
18 |
50 |
16 |
2 |
0 |
86 |
5 |
0 |
2 |
Leonidas D15 |
18 |
40 |
12 |
4 |
2 |
52 |
20 |
0 |
3 |
Victoria D7 |
18 |
37 |
12 |
1 |
5 |
41 |
19 |
0 |
4 |
Barendrecht D3 |
18 |
35 |
11 |
2 |
5 |
37 |
33 |
0 |
5 |
Derby D3 |
18 |
30 |
9 |
3 |
6 |
44 |
20 |
0 |
6 |
Leonidas D17 |
18 |
30 |
9 |
3 |
6 |
41 |
32 |
0 |
7 |
Schoonhoven D1 |
18 |
28 |
8 |
4 |
6 |
47 |
29 |
0 |
8 |
Gouda D2-O |
18 |
22 |
6 |
4 |
8 |
38 |
45 |
0 |
9 |
Delfshaven D2 |
18 |
13 |
4 |
1 |
13 |
19 |
44 |
0 |
10 |
Spijkenisse D3 |
18 |
12 |
4 |
0 |
14 |
12 |
82 |
0 |
11 |
Waddinxveen D2-O |
18 |
12 |
3 |
3 |
12 |
17 |
47 |
0 |
12 |
Victoria D9 |
18 |
1 |
0 |
1 |
17 |
19 |
77 |
0 |
Wedstrijden
Datum |
Tegenstander |
Aanvang |
Locatie |
12 mei |
Goudse MHC D2-O |
12:00 |
thuis - Raboveld
|
26 mei |
H.C. Derby D3 |
12:45 |
uit
|
2 jun |
Schoonhovense MHC D1 |
n.n.b
|
thuis
|
9 jun |
R.H.V. Leonidas D17 |
n.n.b
|
uit
|
Uitslagen
Thuis |
Uit |
Uitslag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 |
Gouda D2-O |
Victoria D9 |
(4-2)final |
IJssel D2-O |
Spijkenisse D3 |
(9-0)final |
Derby D3 |
Victoria D7 |
(1-2)final |
Waddinxveen D2-O |
Leonidas D15 |
(0-5)final |
Schoonhoven D1 |
Barendrecht D3 |
(1-2)final |
Leonidas D17 |
Delfshaven D2 |
(3-2)scheduled |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 |
Barendrecht D3 |
Leonidas D17 |
(2-0)scheduled |
Victoria D9 |
Derby D3 |
(0-8)final |
Spijkenisse D3 |
Waddinxveen D2-O |
(2-1)final |
Delfshaven D2 |
IJssel D2-O |
(0-6)scheduled |
Leonidas D15 |
Gouda D2-O |
(1-1)scheduled |
Victoria D7 |
Schoonhoven D1 |
(3-1)final |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 |
Leonidas D17 |
Victoria D7 |
(0-1)final |
Schoonhoven D1 |
Victoria D9 |
(5-3)final |
Waddinxveen D2-O |
Delfshaven D2 |
(0-3)scheduled |
Spijkenisse D3 |
Leonidas D15 |
(1-7)final |
IJssel D2-O |
Barendrecht D3 |
(6-2)scheduled |
Derby D3 |
Gouda D2-O |
(2-0)scheduled |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 |
Victoria D7 |
IJssel D2-O |
(0-1)final |
Leonidas D15 |
Derby D3 |
(3-2)final |
Barendrecht D3 |
Waddinxveen D2-O |
(5-1)final |
Victoria D9 |
Leonidas D17 |
(1-7)final |
Delfshaven D2 |
Spijkenisse D3 |
(2-1)final |
Gouda D2-O |
Schoonhoven D1 |
(3-3)final |
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023 |
Leonidas D17 |
Gouda D2-O |
(2-1)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 |
Waddinxveen D2-O |
Victoria D7 |
(0-1)scheduled |
Delfshaven D2 |
Leonidas D15 |
(1-1)final |
Spijkenisse D3 |
Barendrecht D3 |
(0-1)final |
IJssel D2-O |
Victoria D9 |
(6-1)final |
Schoonhoven D1 |
Derby D3 |
(0-3)final |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 |
Gouda D2-O |
IJssel D2-O |
(0-7)scheduled |
Derby D3 |
Leonidas D17 |
(0-2)final |
Leonidas D15 |
Schoonhoven D1 |
(4-1)final |
Victoria D7 |
Spijkenisse D3 |
(4-0)final |
Barendrecht D3 |
Delfshaven D2 |
(1-4)scheduled |
Victoria D9 |
Waddinxveen D2-O |
(1-1)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 |
Barendrecht D3 |
Leonidas D15 |
(1-3)final |
Delfshaven D2 |
Victoria D7 |
(0-2)scheduled |
Waddinxveen D2-O |
Gouda D2-O |
(0-2)final |
Spijkenisse D3 |
Victoria D9 |
(2-1)final |
IJssel D2-O |
Derby D3 |
(1-1)scheduled |
Leonidas D17 |
Schoonhoven D1 |
(2-2)final |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 |
Gouda D2-O |
Spijkenisse D3 |
(9-0)final |
Victoria D9 |
Delfshaven D2 |
(0-3)scheduled |
Leonidas D15 |
Leonidas D17 |
(1-4)final |
Victoria D7 |
Barendrecht D3 |
(2-2)final |
Schoonhoven D1 |
IJssel D2-O |
(0-1)scheduled |
Derby D3 |
Waddinxveen D2-O |
(4-0)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 |
Barendrecht D3 |
Victoria D9 |
(3-0)final |
Delfshaven D2 |
Gouda D2-O |
(1-4)final |
Spijkenisse D3 |
Derby D3 |
(0-7)final |
Victoria D7 |
Leonidas D15 |
(2-3)final |
Waddinxveen D2-O |
Schoonhoven D1 |
(1-1)final |
IJssel D2-O |
Leonidas D17 |
(8-0)final |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 |
Gouda D2-O |
Barendrecht D3 |
(1-3)scheduled |
Victoria D9 |
Victoria D7 |
(2-3)final |
IJssel D2-O |
Leonidas D15 |
(0-0)final |
Schoonhoven D1 |
Spijkenisse D3 |
(9-0)final |
Derby D3 |
Delfshaven D2 |
(3-0)scheduled |
Leonidas D17 |
Waddinxveen D2-O |
(3-3)final |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 |
Leonidas D15 |
Victoria D9 |
(7-0)scheduled |
Delfshaven D2 |
Schoonhoven D1 |
(1-4)final |
Barendrecht D3 |
Derby D3 |
(3-1)final |
Gouda D2-O |
Victoria D7 |
(1-3)final |
Waddinxveen D2-O |
IJssel D2-O |
(0-6)final |
Spijkenisse D3 |
Leonidas D17 |
(0-2)scheduled |
ZONDAG 3 MAART 2024 |
Victoria D9 |
Gouda D2-O |
(1-4)final |
Spijkenisse D3 |
IJssel D2-O |
(0-8)scheduled |
Delfshaven D2 |
Leonidas D17 |
(0-4)scheduled |
Barendrecht D3 |
Schoonhoven D1 |
(2-1)final |
Leonidas D15 |
Waddinxveen D2-O |
(3-0)final |
Victoria D7 |
Derby D3 |
(2-3)final |
ZONDAG 10 MAART 2024 |
Derby D3 |
Victoria D9 |
(3-1)final |
Gouda D2-O |
Leonidas D15 |
(0-2)final |
Schoonhoven D1 |
Victoria D7 |
(2-0)final |
Leonidas D17 |
Barendrecht D3 |
(6-1)scheduled |
Waddinxveen D2-O |
Spijkenisse D3 |
(5-0)final |
MAANDAG 11 MAART 2024 |
IJssel D2-O |
Delfshaven D2 |
(5-0)scheduled |
ZONDAG 17 MAART 2024 |
Victoria D7 |
Leonidas D17 |
(2-0)scheduled |
Leonidas D15 |
Spijkenisse D3 |
(6-0)final |
Gouda D2-O |
Derby D3 |
(2-2)final |
Barendrecht D3 |
IJssel D2-O |
(0-2)final |
Victoria D9 |
Schoonhoven D1 |
(1-5)final |
Delfshaven D2 |
Waddinxveen D2-O |
(1-2)final |
DINSDAG 19 MAART 2024 |
Leonidas D17 |
Victoria D9 |
(3-2)final |
ZONDAG 24 MAART 2024 |
Waddinxveen D2-O |
Barendrecht D3 |
(0-1)scheduled |
Schoonhoven D1 |
Gouda D2-O |
(4-0)final |
Derby D3 |
Leonidas D15 |
(0-1)scheduled |
IJssel D2-O |
Victoria D7 |
(3-1)final |
Spijkenisse D3 |
Delfshaven D2 |
(1-0)scheduled |
ZONDAG 7 APRIL 2024 |
Leonidas D15 |
Delfshaven D2 |
(2-0)scheduled |
Gouda D2-O |
Leonidas D17 |
(3-3)scheduled |
Derby D3 |
Schoonhoven D1 |
(2-2)final |
Barendrecht D3 |
Spijkenisse D3 |
(4-2)final |
Victoria D9 |
IJssel D2-O |
(0-8)scheduled |
Victoria D7 |
Waddinxveen D2-O |
(5-0)final |
WOENSDAG 10 APRIL 2024 |
Leonidas D17 |
Derby D3 |
(0-2)scheduled |
Delfshaven D2 |
Barendrecht D3 |
(1-2)scheduled |
ZONDAG 14 APRIL 2024 |
Waddinxveen D2-O |
Victoria D9 |
(2-1)scheduled |
Spijkenisse D3 |
Victoria D7 |
(0-5)final |
MAANDAG 15 APRIL 2024 |
IJssel D2-O |
Gouda D2-O |
(8-0)final |
WOENSDAG 17 APRIL 2024 |
Schoonhoven D1 |
Leonidas D15 |
(5-1)final |
ZONDAG 21 APRIL 2024 |
Victoria D9 |
Spijkenisse D3 |
(2-3)final |
Leonidas D15 |
Barendrecht D3 |
(2-2)final |
Victoria D7 |
Delfshaven D2 |
(3-0)scheduled |
Gouda D2-O |
Waddinxveen D2-O |
(3-1)final |
Derby D3 |
IJssel D2-O |
(0-1)final |
Schoonhoven D1 |
Leonidas D17 |
(1-0)final |