Inloggen op HVS inloggen | Contactgegevens
Flats
Achter de inlog zit meer dan u denkt. 
Ontdek het zelf via de website!
Wedstrijd verslagen
VACATURES
Algemene zaken
Lid normen & waarden commissie
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie junioren
Secretariaat
Begeleider jonge scheidsrechters
Algemene zaken
Voorzitter normen & waarden commissie
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie senioren
Technische Commissie
Trainers- & coaches coördinator
Activiteitencommissie
Vrijwilligers Commissaris
Bestuur
Vrijwilligers Commissaris
Financiële Commissie
Financiële administratie functionaris
Financiële Controlecommissie
Voorzitter financiële controlecommissie
Beroepscommissie
Lid beroepscommissie
Beroepscommissie
Voorzitter beroepscommissie
Algemene zaken
Lid jeugdbestuur
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie jongste jeugd
Facilitaire Commissie
Lid groenvoorziening
Algemene zaken
Voorzitter jeugdbestuur
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie jongste jeugd
Technische Commissie
Jongens coördinator
Financiële Controlecommissie
Lid financiële controlecommissie
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie senioren
Facilitaire Commissie
Lid onderhoud
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie junioren
Technische Commissie
Trainers- & coaches coördinator
Op Stapel
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Wedstrijdschema
laat schema zien voor


Let op! De aanvangstijden worden op de clubapp eerder getoond dan op de website. De tijden zijn pas definitief als ze in het schema op deze pagina staan.
Hou tot die tijd rekening met wijzigingen!







18 november | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1 8207 HC Voorne D1 12:15 12:45 Raboveld  info
  Fluiten: Maarten Bosman (Heren Veteranen A) en Bart Bouthoorn (Heren Veteranen A)  
Dames 2 14944 Craeyenhout D3 60 12:30 14:00 uit -   info
Dames 3 18399 HC Schiedam D14 16:00 16:30 uit -   info
Dames 4 16521 Thor DJ5 14:30 15:00 Veld 2  info
  Fluiten: Mieke Oostveen (Dames vet A) en Marcel Rosbergen  
Dames 5 16517 R.H.V. Leonidas DJ6 45 16:00 17:15 uit -   info
Dames vet A 17332 HV Westland DA 10:30 11:00 Veld 2  info
  Fluiten: Valerie Visser (Dames 4) en Daphne de Hooge (D4 zaal)  
Heren 1 14711 GMHC Goes H1 0 13:30 14:00 uit -   info
Heren 2 13068 HV Victoria H7 12:30 13:00 Veld 2  info
  Fluiten: Tim van der Heijden (Heren 3) en Jordy Holierhoek (Heren 3)  
Heren 3 14251 Dordrechtse Mixed Hockey Club HJ1 14:15 14:45 Raboveld  info
  Fluiten: Mariska Krijgsman (Silvercup Dames 1) en Vivian van Krimpen (Dames 1)  
Heren Veteranen A 16852 hdm HE 10:15 10:45 Raboveld  info
  Fluiten: Marco van der Jagt (Heren 2) en Chris van der Mee (Heren 2)  




Let op! De aanvangstijden worden op de clubapp eerder getoond dan op de website. De tijden zijn pas definitief als ze in het schema op deze pagina staan.
Hou tot die tijd rekening met wijzigingen!






 Bardienst: zondag 18 november 2018
10:30 - 12:00  Ike Kocken Bardienst 
12:00 - 14:00  Freek Keijzer Bardienst 
12:00 - 14:00  Kelsey Wessels Bardienst 
14:00 - 16:00  Anne Bouthoorn Bardienst 
16:00 - 00:00  Lily Elaine van Pelt Bardienst 
 
Uw advertentie op deze pagina? Neem contact op met de sponsorcommissie
 
Weer & Verkeer

Verkeershinder
Van A naar Beter