Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 J6E1 Rabo - A
17:30 - 19:00 JD1 Sam van der Baars
Wouter van Roon
Jumbo - CD
17:30 - 18:30 M6E1 Rabo - B
17:30 - 18:30 M6E2 Rabo - C
17:30 - 18:30 M8E1 Rabo - D
17:30 - 18:30 M8E3 Jumbo - A
18:30 - 19:30 J8E1 Rabo - A
18:30 - 19:30 M8E2 Rabo - B
18:30 - 20:00 MC1 Marleen Duijvestein Jumbo - AB
18:30 - 20:00 MC3 Hans Akershoek
Luuk Motz
Rabo - CD
19:00 - 20:30 MC2 Jumbo - CD
19:30 - 21:00 MB1 Menno Schaasberg Rabo - AB
20:00 - 21:30 MB3 Rabo - CD
20:30 - 22:30 Recreanten Jumbo
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep Jumbo - AB MB1, JB1 & MA2
17:30 - 19:00 MD1 Rabo - AB
17:30 - 19:00 MD3 Rabo - CD
17:30 - 19:00 MD4 Jumbo - CD
18:30 - 20:00 JA1 Jumbo - AB
19:00 - 20:30 JB1 Jumbo - CD
19:00 - 20:30 MA1 Harry van den Brink Rabo - AB
19:00 - 20:30 MB2 Rabo - CD
20:00 - 20:30 Keepers Trainingsgroep Jumbo - AB Heren 1 & JA1
20:30 - 22:15 Dames 1 Rabo
20:30 - 22:15 Heren 1 Jumbo
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Hockeyschool Rabo - AB
16:15 - 17:15 MF1 Jumbo - A
16:15 - 17:15 MF2 Jumbo - B Optioneel, team wordt waarschijnlijk voor Periode 2 ingeschreven
16:15 - 17:15 MixF1 Jumbo - D
16:15 - 17:15 Puppyhockey Rabo - D
17:15 - 18:15 J6E1 Rabo - C
17:15 - 18:15 M6E1 Rabo - B
17:15 - 18:15 M6E2 Jumbo - C
17:15 - 18:15 M8E1 Rabo - D
17:15 - 18:15 M8E2 Alessandra Lebbe Rabo - A
17:15 - 18:15 M8E3 Jumbo - A
18:15 - 19:30 JD1 Wouter van Roon Rabo - AB
18:15 - 19:30 MC3 Hans Akershoek Jumbo - CD
18:15 - 19:30 MC4 Jumbo - AB
18:15 - 19:30 MD2 Rabo - CD
19:30 - 20:45 MA2 Jumbo - CD
19:30 - 20:45 MA3 Rabo - AB
19:30 - 21:00 MB1 Menno Schaasberg Jumbo - AB
19:30 - 20:45 MB3 Rabo - CD
20:45 - 22:15 Dames 2 Jumbo - CD
20:45 - 22:15 Dames 5 Rabo - AB
20:45 - 22:15 Dames vet A Rabo - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A Jumbo - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Keeperstraining do vroeg Giovanni Jansen Rabo - CD MD1, MC1 & JD1
17:30 - 19:00 MC1 Maurice van Heulen
Marleen Duijvestein
Jumbo - CD
17:30 - 19:00 MC2 Rabo - AB
17:30 - 19:00 MD1 Jumbo - AB
18:30 - 20:00 JA1 Rabo - CD
19:00 - 20:30 JB1 Rabo - AB
19:00 - 20:30 MA1 Harry van den Brink Jumbo - AB
19:00 - 20:30 MB2 Jumbo - CD
20:00 - 20:30 Keepers Trainingsgroep Rabo - CD Dames 1 & MA1
20:30 - 22:15 Dames 1 Jumbo
20:30 - 22:15 Dames 3 Rabo - CD
20:30 - 22:15 Dames 4 Rabo - CD
20:30 - 22:15 Heren 1 Rabo - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 J8E1 Jumbo - D
17:30 - 19:00 MD2 Rabo - CD
17:30 - 19:00 MD3 Rabo - AB
17:30 - 19:00 MD4 Jumbo - AB
18:30 - 20:00 MC4 Jumbo - CD
19:00 - 20:30 MA2 Michael Westdijk Rabo - AB
19:00 - 20:30 MA3 Rabo - CD
19:00 - 19:30 MD1
Jumbo - AB Looptraining
19:30 - 20:45 Heren 3 Jumbo - AB
20:30 - 22:15 Heren 2 Jumbo - CD
20:45 - 22:15 Dames 2 Jumbo - AB