Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Caithlin Koningen Jumbo - C
17:00 - 18:15 Meisjes D4 Nikki van Klink
Senna Windhorst
Stefan van den Bosch
Rabo - CD
17:30 - 18:15 Keepers JJ Lotte Dijkens Rabo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Marit Biemans
Suzanne Bakelaar
Jumbo - AB
18:00 - 19:00 Jongens 6E1 Dennis Smits
Evy Willemsen
Bas Verwater
Jumbo - C
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Alex Smits
Vera Smits
Jumbo - D
18:15 - 19:30 Jongens D1 Robin de Graaf Rabo - CD
18:15 - 19:00 Keepers junioren Alessandra Lebbe
Berenice Dijkens
Rabo - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Jerry Bossers
Marcel Pansier
Jumbo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Kevin Zuijdgeest
Hans Koningen
Jumbo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Patrick Schmidt Rabo - AB Plus dames 4
19:30 - 21:00 Jongens B1 Alexander Taat Rabo - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Rabo - AB Training door heren 1
20:30 - 22:00 Recreanten 1 Jumbo Gereserveerd voor wedstrijden
20:30 - 22:00 Recreanten 2 Jumbo Gereserveerd voor wedstrijden
21:00 - 22:00 Dames 4 Rabo - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Harry van den Brink
Remco de Bruin
Jumbo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Marleen Duijvestein
Dylan de Bruin
Rabo - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Floor Duijvestein Rabo - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A1 Michael Westdijk Jumbo - CD
19:00 - 20:30 Jong Dames 2 Jumbo - CD
19:00 - 20:30 Jong Dames 3 Michael Westdijk Jumbo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Harry van den Brink Rabo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Jumbo - AB training dames 1
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Marleen Duijvestein Rabo - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Harry van den Brink Rabo - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Gerard Tielemans
Harry van den Brink
Kees Schipper
Sandra Hager
Rabo - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Michel Wijnbelt Jumbo
20:30 - 22:00 Jongens A1 Jumbo
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Hockeyschool Meisjes Edwin Hart
Eliza Poulisse
Jip Hart
Sanna Redering
Rabo - CD
16:15 - 17:15 Meisjes 6E3 Hailey Lammers
Nora Akhiat
Jumbo - D
16:15 - 17:15 Meisjes F1 Sofie van der Werf
Sophie Verkaart
Jumbo - A
16:15 - 17:15 Meisjes F2 Kyana Isa Hamerslag
Roos Duijvestein
Jumbo - C
16:15 - 17:15 Meisjes F3 Sarah van Oevelen
Yara van Dreunen
Jumbo - B
16:15 - 17:15 Puppyhockey 1G Rabo - AB
16:15 - 17:15 Puppyhockey 2G Marleen Duijvestein
Nina Duijvestein
Stella Borgdorff
Sterre de Jongh Zuijdgeest
Sylvie van der Pluym
Rabo - AB
17:15 - 18:15 Hockeyschool Jongens Lente Soeterboek
Mandy de Bruin
Jumbo - D Reservering. betreft afsplitsing
17:15 - 18:15 Meisjes 6E1 Caithlin Koningen Jumbo - A
17:15 - 18:15 Meisjes 6E2 Yara Lynn van den Boom
Zahra Bouman
Jumbo - B
17:15 - 18:15 Meisjes 6E4 Jumbo - C
17:15 - 18:15 Meisjes D3 Marit Biemans
Suzanne Bakelaar
Rabo - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Simone Palm Rabo - AB
18:15 - 19:15 Jongens 6E1 Sander Derksen
Boris de Puij
Jumbo - C
18:15 - 19:15 Jongens 8E1 Maarten Bosman
Wilfred Karel
Jumbo - D
18:15 - 19:30 Jongens C1 Jerry Bossers
Marcel Pansier
Rabo - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 8E1 Gwen Vermeij
Kristel Beukelaar
Jumbo - A
18:15 - 19:15 Meisjes 8E2 Michela Lebbe
Shayenne Oranje
Jumbo - B
19:15 - 20:30 Jong Dames 1 Rabo - AB Training door heren 1
19:15 - 20:30 Meisjes B3 Hans Koningen
Kevin Zuijdgeest
Jumbo - AB
19:15 - 20:30 Meisjes C2 Patrick Schmidt Jumbo - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 Alexander Taat Rabo - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Rabo - AB
20:30 - 22:00 Heren veteranen A Jumbo
21:00 - 22:00 Dames 4 Rabo - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Remco de Bruin Rabo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Dylan de Bruin
Marleen Duijvestein
Jumbo - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Floor Duijvestein Jumbo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Nikki van Klink
Senna Windhorst
Rabo - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Michel Wijnbelt Rabo - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Michael Westdijk Rabo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Harry van den Brink Jumbo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Marleen Duijvestein Jumbo - CD
20:00 - 20:30 Dames 2 UP
20:00 - 21:00 Jong Dames 2 Michael Westdijk Rabo - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Harry van den Brink Jumbo - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 Jolien van Stokkem
Marleen Duijvestein
Jumbo - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Michel Wijnbelt Rabo - AB
21:00 - 22:00 Jong Dames 3 Michael Westdijk Rabo - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Yara Lynn van den Boom
Zahra Bouman
Rabo - C
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Hailey Lammers
Nora Akhiat
Jumbo - D
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 Rabo - D
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Gwen Vermeij
Kristel Beukelaar
Jumbo - A
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Michela Lebbe
Shayenne Oranje
Jumbo - B
18:00 - 19:00 Jongens D1 Robin de Graaf Jumbo - CD
18:30 - 20:00 Dames 1 Harry van den Brink Rabo
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Simone Palm Jumbo - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C3 Simone Palm Jumbo - CD
20:00 - 21:30 Dames Sevens Jumbo
20:00 - 21:30 Heren Sevens 1 Jumbo
20:00 - 21:30 Recreanten 1 Rabo
20:00 - 21:30 Recreanten 2 Rabo