Inloggen op HVS inloggen | Contactgegevens
Flats
Geen e-mails van de club?
Controleer je instellingen op de site of de app!
Wedstrijd verslagen
VACATURES
Facilitaire Commissie
Lid groenvoorziening
Facilitaire Commissie
Lid onderhoud
Financiële Controlecommissie
Voorzitter financiële controlecommissie
Financiële Controlecommissie
Lid financiële controlecommissie
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie senioren
Secretariaat
Begeleider jonge scheidsrechters
Algemene zaken
Voorzitter jeugdbestuur
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie junioren
Algemene zaken
Lid jeugdbestuur
Technische Commissie
Trainers- & coaches coördinator
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie senioren
Technische Commissie
Trainers- & coaches coördinator
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie junioren
Bestuur
Vrijwilligers Commissaris
Beroepscommissie
Lid beroepscommissie
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie jongste jeugd
Activiteitencommissie
Vrijwilligers Commissaris
Beroepscommissie
Voorzitter beroepscommissie
Algemene zaken
Lid normen & waarden commissie
Algemene zaken
Voorzitter normen & waarden commissie
Financiële Commissie
Financiële administratie functionaris
Technische Commissie
Jongens coördinator
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie jongste jeugd
Op Stapel
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Kies een ander team :
M8E1 zaal

Teamfoto

Teamondersteuners loggen in om een foto van hun team te uploaden via het teamprofiel.
Gaarne een kopie met de namen in het onderschrift voor de Wall of Fame naar [email protected]


Teamondersteuning
Coach Patrick Schmidt  
Trainer Esmée Koningen  
Trainer Zoë Schmidt  

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 jan 37490 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh M8E1
30
08:40 09:40 thuis Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH2
 
5 jan 37384 HV Victoria M8E2
30
09:20 10:20 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH2
 
12 jan 39017 HV Victoria M8E2
0
12:20 12:50 thuis Campus Hoogvliet, Sportgebouw
  Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
12 jan 39126 VMHC Pollux M8E1
0
11:00 11:30 thuis Campus Hoogvliet, Sportgebouw
  Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
19 jan 39670 VMHC Pollux M8E1
0
09:15 09:45 uit Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
19 jan 39785 HC Voorne M8E2
0
10:35 11:05 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
26 jan 38030 HC Capelle M8E1
35
12:35 13:40 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
26 jan 37916 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh M8E1
35
11:55 13:00 uit Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
16 feb 41108 MHV Forcial M8E1
25
09:15 10:10 uit Morgenstont, Sporthal De
  Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
16 feb 40999 HC Voorne M8E2
25
09:55 10:50 uit Morgenstont, Sporthal De
  Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
  Forcial M8E1 Capelle M8E1 12:10 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux M8E1 Forcial M8E1 11:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux M8E1 Capelle M8E1 12:50 Polderpoort, Sporthal de
  Spijkenisse M8E1 Souburgh M8E1 9:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria M8E2 Souburgh M8E1 9:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria M8E2 Spijkenisse M8E1 10:20 Topsportcentrum Rotterdam
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
  Souburgh M8E1 Capelle M8E1 10:10 Morgenstont, Sporthal De
  Spijkenisse M8E1 Victoria M8E2 12:50 Campus Hoogvliet, Sportgebouw
  Spijkenisse M8E1 Pollux M8E1 11:30 Campus Hoogvliet, Sportgebouw
  Victoria M8E2 Pollux M8E1 12:10 Campus Hoogvliet, Sportgebouw
  Voorne M8E2 Souburgh M8E1 9:30 Morgenstont, Sporthal De
  Voorne M8E2 Capelle M8E1 10:50 Morgenstont, Sporthal De
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
  Pollux M8E1 Spijkenisse M8E1 9:45 Akkers, Sporthal De
  Pollux M8E1 Voorne M8E2 10:25 Akkers, Sporthal De
  Souburgh M8E1 Forcial M8E1 10:20 Meander, MFC De
  Souburgh M8E1 Victoria M8E2 9:40 Meander, MFC De
  Spijkenisse M8E1 Voorne M8E2 11:05 Akkers, Sporthal De
  Victoria M8E2 Forcial M8E1 9:00 Meander, MFC De
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Capelle M8E1 Souburgh M8E1 14:20 Blokweer, Sportcentrum
  Forcial M8E1 Voorne M8E2 9:00 Meander, MFC De
  Forcial M8E1 Victoria M8E2 10:20 Meander, MFC De
  Souburgh M8E1 Spijkenisse M8E1 13:00 Blokweer, Sportcentrum
  Spijkenisse M8E1 Capelle M8E1 13:40 Blokweer, Sportcentrum
  Voorne M8E2 Victoria M8E2 9:40 Meander, MFC De
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Capelle M8E1 Voorne M8E2 11:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Forcial M8E1 Pollux M8E1 11:30 Polderpoort, Sporthal de
  Forcial M8E1 Souburgh M8E1 12:10 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux M8E1 Souburgh M8E1 12:50 Polderpoort, Sporthal de
  Victoria M8E2 Capelle M8E1 11:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria M8E2 Voorne M8E2 12:20 Topsportcentrum Rotterdam
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Capelle M8E1 Victoria M8E2 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Capelle M8E1 Pollux M8E1 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Forcial M8E1 Spijkenisse M8E1 10:10 Morgenstont, Sporthal De
  Pollux M8E1 Victoria M8E2 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Voorne M8E2 Spijkenisse M8E1 10:50 Morgenstont, Sporthal De
  Voorne M8E2 Forcial M8E1 9:30 Morgenstont, Sporthal De

 
Uw advertentie op deze pagina? Neem contact op met de sponsorcommissie