Inloggen op HVS inloggen | Contactgegevens
Flats
Rijschema in wedstrijdschema?
Log in op mijn HVS en klik op rijschema (alleen voor teamondersteuners).
Wedstrijd verslagen
VACATURES
Facilitaire Commissie
Lid groenvoorziening
Financiële Commissie
Financiële administratie functionaris
Technische Commissie
Trainers- & coaches coördinator
Technische Commissie
Jongens coördinator
Activiteitencommissie
Vrijwilligers Commissaris
Beroepscommissie
Voorzitter beroepscommissie
Algemene zaken
Lid normen & waarden commissie
Secretariaat
Begeleider jonge scheidsrechters
Financiële Controlecommissie
Lid financiële controlecommissie
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie jongste jeugd
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie senioren
Algemene zaken
Lid jeugdbestuur
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie jongste jeugd
Facilitaire Commissie
Lid onderhoud
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie senioren
Activiteitencommissie
Lid activiteitencommissie junioren
Financiële Controlecommissie
Voorzitter financiële controlecommissie
Bestuur
Vrijwilligers Commissaris
Algemene zaken
Voorzitter jeugdbestuur
Activiteitencommissie
Voorzitter activiteitencommissie junioren
Beroepscommissie
Lid beroepscommissie
Technische Commissie
Trainers- & coaches coördinator
Algemene zaken
Voorzitter normen & waarden commissie
Op Stapel
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Kies een ander team :
M8E2 zaal

Teamfoto

Teamondersteuners loggen in om een foto van hun team te uploaden via het teamprofiel.
Gaarne een kopie met de namen in het onderschrift voor de Wall of Fame naar [email protected]


Teamondersteuning
Coach Mathieu van der Veen  
Trainer Alessandra Lebbe  
Trainer Amy van der Linden  

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 38463 HV Victoria M8E5
0
09:15 09:45 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
15 dec 38352 Hockeyclub Barendrecht M8E4
0
10:35 11:05 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
5 jan 39999 HC Capelle M8D1
35
10:25 11:30 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
5 jan 39888 OMHC M8E4
35
11:05 12:10 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
26 jan 41632 MHV Forcial M8E3
30
11:20 12:20 uit Meander, MFC De
  Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
 
26 jan 41523 HC Schiedam M8D6
30
10:40 11:40 uit Meander, MFC De
  Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
 
2 feb 39234 Hockeyclub Barendrecht M8E4
0
11:00 11:30 uit Campus Hoogvliet, Sportgebouw
  Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
2 feb 39452 OMHC M8E4
0
12:20 12:50 uit Campus Hoogvliet, Sportgebouw
  Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
9 feb 37711 HC Capelle M8D1
35
10:25 11:30 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
9 feb 37590 MHV Forcial M8E3
35
11:05 12:10 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
  Forcial M8E3 Ommoord M8E4 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord M8E4 Schiedam M8D6 9:30 Leonidas Hockey Dome
  Schiedam M8D6 Forcial M8E3 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Spijkenisse M8E2 Barendrecht M8E4 11:05 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse M8E2 Victoria M8E5 9:45 Akkers, Sporthal De
  Victoria M8E5 Barendrecht M8E4 10:25 Akkers, Sporthal De
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
  Barendrecht M8E4 Forcial M8E3 13:30 Waterpoort, Sporthal de
  Barendrecht M8E4 Victoria M8E5 14:50 Waterpoort, Sporthal de
  Capelle M8D1 Ommoord M8E4 12:50 Leonidas Hockey Dome
  Forcial M8E3 Victoria M8E5 14:10 Waterpoort, Sporthal de
  Spijkenisse M8E2 Ommoord M8E4 12:10 Leonidas Hockey Dome
  Spijkenisse M8E2 Capelle M8D1 11:30 Leonidas Hockey Dome
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
  Ommoord M8E4 Forcial M8E3 13:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria M8E5 Forcial M8E3 14:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria M8E5 Ommoord M8E4 13:00 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Ommoord M8E4 Capelle M8D1 10:50 Schenkel, Sporthal
  Ommoord M8E4 Victoria M8E5 9:30 Schenkel, Sporthal
  Victoria M8E5 Capelle M8D1 10:10 Schenkel, Sporthal
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Forcial M8E3 Schiedam M8D6 11:00 Meander, MFC De
  Forcial M8E3 Spijkenisse M8E2 12:20 Meander, MFC De
  Schiedam M8D6 Spijkenisse M8E2 11:40 Meander, MFC De
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Barendrecht M8E4 Spijkenisse M8E2 11:30 Campus Hoogvliet, Sportgebouw
  Capelle M8D1 Schiedam M8D6 14:00 Willem-Alexander hal
  Capelle M8D1 Victoria M8E5 14:40 Willem-Alexander hal
  Ommoord M8E4 Spijkenisse M8E2 12:50 Campus Hoogvliet, Sportgebouw
  Ommoord M8E4 Barendrecht M8E4 12:10 Campus Hoogvliet, Sportgebouw
  Schiedam M8D6 Victoria M8E5 15:20 Willem-Alexander hal
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Barendrecht M8E4 Ommoord M8E4 15:30 Waterpoort, Sporthal de
  Barendrecht M8E4 Schiedam M8D6 16:50 Waterpoort, Sporthal de
  Capelle M8D1 Forcial M8E3 12:50 Leonidas Hockey Dome
  Capelle M8D1 Spijkenisse M8E2 11:30 Leonidas Hockey Dome
  Schiedam M8D6 Ommoord M8E4 16:10 Waterpoort, Sporthal de
  Spijkenisse M8E2 Forcial M8E3 12:10 Leonidas Hockey Dome
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Barendrecht M8E4 Capelle M8D1 14:40 Willem-Alexander hal
  Schiedam M8D6 Capelle M8D1 14:00 Willem-Alexander hal
  Schiedam M8D6 Barendrecht M8E4 15:20 Willem-Alexander hal

 
Uw advertentie op deze pagina? Neem contact op met de sponsorcommissie