Dames 2

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht D2-O Leonidas D19 10:30
Leiden D9 Schiedam D8
Leonidas D18 Gouda D2-O
Rotterdam D5 Groen-Geel D11
Victoria D10 Schoonhoven D1

Teamsponsor

Verslagen

Tegenstander Datum
HC Schiedam D8 13-9-2020
LOHC D9 20-9-2020
Hockeyclub Barendrecht D2-O 27-9-2020
R.H.V. Leonidas D18 4-10-2020
Hockey Club Rotterdam D5 11-10-2020

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gouda D2 6 16 5 1 0
2 Spijkenisse D2 5 15 5 0 0
3 Groen-Geel D11 6 15 5 0 1
4 Schoonhoven D1 5 10 3 1 1
5 Schiedam D8 5 9 3 0 2
6 Barendrecht D2 5 8 2 2 1
7 Leonidas D19 5 5 1 2 2
8 Rotterdam D5 4 1 0 1 3
9 Leiden D9 6 1 0 1 5
10 Victoria D10 4 0 0 0 4
11 Leonidas D18 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 mrt HC Schiedam D8 n.n.b uit
21 mrt LOHC D9 n.n.b uit
28 mrt Hockeyclub Barendrecht D2 n.n.b thuis
11 apr R.H.V. Leonidas D18 n.n.b uit
18 apr Hockey Club Rotterdam D5 n.n.b thuis
25 apr HV Victoria D10 n.n.b uit
16 mei Schoonhovense MHC D1 n.n.b thuis
30 mei Groen-Geel D11 n.n.b uit
6 jun Goudse MHC D2 n.n.b thuis
13 jun R.H.V. Leonidas D19 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Schoonhoven D1 Victoria D10 5-2
Groen-Geel D11 Rotterdam D5 4-2
Gouda D2-O Leonidas D18 6-0
Leonidas D19 Barendrecht D2-O 3-3
Schiedam D8 Leiden D9 6-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Leiden D9 Schoonhoven D1 0-3
Spijkenisse D2-O Schiedam D8 4-1
Leonidas D18 Leonidas D19 3-6
Rotterdam D5 Gouda D2-O 0-3
Victoria D10 Groen-Geel D11 0-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Spijkenisse D2-O Leiden D9 7-0
Schiedam D8 Barendrecht D2-O 3-4
Leonidas D19 Rotterdam D5 0-0
Gouda D2-O Victoria D10 4-0
Groen-Geel D11 Schoonhoven D1 7-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Barendrecht D2-O Spijkenisse D2-O 0-5
Leiden D9 Groen-Geel D11 0-3
Schoonhoven D1 Gouda D2-O 2-2
Leonidas D18 Schiedam D8 0-4
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Barendrecht D2-O Leiden D9 1-1
Gouda D2-O Groen-Geel D11 3-0
Leonidas D19 Schoonhoven D1 1-2
Spijkenisse D2-O Leonidas D18 13-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Victoria D10 Schiedam D8 0-5
Leiden D9 Gouda D2-O 1-6
Leonidas D18 Barendrecht D2-O 0-7
Rotterdam D5 Spijkenisse D2-O 0-6
Groen-Geel D11 Leonidas D19 4-1